איך לטפל בבריכת שחייה ביתית

בניית כל סוגי הבריכה ! במחירים הטובים בישראל !

בריכה ביתית היא מותרות גדולה לכל משפחה והיא יכולה להיות גם השקעה מצוינת. עם זאת, אם אינך מומחה בתחזוקת בריכות שחייה, ייתכן שתהיה לך בעיה לשמור על המים נקיים וצלולים.

יש הרבה דברים שאתה צריך לעשות כדי לשמור על בריאות הבריכה שלך. אחד הדברים החשובים ביותר הוא לוודא שהמים תמיד מאוזנים ונקיים. המשמעות היא שתצטרכו להוסיף כימיקלים על בסיס קבוע על מנת לשמור על רמות ה-pH ולאזן כל כלור או מזהמים אחרים שאולי הצטברו במים.

בנוסף, חשוב גם לשאוב באופן קבוע את הפסולת מרצפת הבריכה שלך וכן לקרצף את הקירות והאריחים עם חומר ניקוי לא שוחק.

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לנקות את הבריכה. זה נעשה בדרך כלל עם שואב בריכה ורשת. כדאי גם לשאוב את קו המים, את תחתית הבריכה ואת כל המדרגות. תצטרך להשתמש במברשת או מקרצף על כל לכלוך שנאסף על הקירות או הרצפה.

לאחר מכן, תצטרך לנקות את כל האצות ממערכת הסינון שלך ולטפל בכימיקלים. חשוב שתשתמש בכלור באיכות טובה עבור שלב זה מכיוון שהוא עלול להיות מסוכן אם לא יודעים מה עושים.

לבסוף, הגיע הזמן לקרצף את רצפת הבריכה עם מברשת או חיבור לשואב אבק. אם יש כתמים באזורים מסוימים, ייתכן שתרצה להשקיע במוצר שטיפה חומצי שיכול לעזור להסיר אותם מבלי לפגוע בעבודת התוחם או האריחים.

 

להלן רשימה של צעדים שיש לנקוט על מנת לשמור על בריכת שחייה ביתית:

  1. התחל בבדיקת מפלס המים וודא שהוא לא נמוך מדי או גבוה מדי. אם מפלס המים גבוה מדי, אז אתה צריך להוסיף עוד מים לבריכה שלך. אם מפלס המים נמוך מדי, אז אתה צריך לנקז חלק מהמים מהבריכה שלך.
  2. בדוק אם יש נזילות כלשהן בבריכה שלך על ידי שימוש בצינור או ספרינקלר וחפש נקודות רטובות על הקרקע סביב הבריכה שלך. אם יש נזילות כלשהן, יהיה עליך לתקן אותן בהקדם האפשרי לפני שהן יגרמו נזק קבוע לבריכת השחייה הביתית שלך.
  3. השתמשו בשואב אבק עם חיבור לניקוי עלים ופסולת אחרת מסביב לבריכת השחייה הביתית שלכם, כך שהחפצים הללו לא יגמרו בתוכה כשיורד גשם או כשמישהו זורק אותם לשם בטעות תוך כדי משחק.

 

לא רק טיפול בבריכה – אלא גם קנייה נכונה

כאשר אנו מגיעים לשלב בו אנו רוצים לקנות בריכת שחייה ביתית, אנו לוקחים בחשבון שאנו נצטרך לטפל בה. אבל עוד לפני הטיפולים אנו צריכים להבין דבר חשוב מאוד, הדבר הזה הוא קנייה נכונה.

בגלל שיש פערי מחירים מאוד גבוהים בין בריכות שחיה איכותיות לאלו שפחות איכותיות, רבים נוטים לוותר על איכות ולרכוש מוצר שהוא לא מספיק עמיד לדרישות שלהם.

לכן, היום קיימת אפשרות לקנות בריכות בהוראת קבע ולהנות מכל היתרונות של בריכת שחייה איכותית והכי חשוב בתשלומים נוחים. מעבר לתשלומים נוחים תוכלו לרכוש בריכות שחייה איכותיות ועמידות עם ציוד נלווה שיעזור לכם לטפל בבריכת השחייה.

 

עולם הבריכות

"עולם הבריכות" הינה חברה לתכנון והקמה של כל סוגי הבריכות.

חברתנו בעלת ניסיון של 10+ שנים ואחת מהחברות המובילות בשוק היום .

החזון שלנו הוא להוזיל משמעותית את תחום בניית הבריכות בישראל תוך כדאי שמירה על סטנרדט גבוה גם בעיצוב וגם בחומרי הגלם.

הצוות שלנו מונה את האנשים האיכותים ביותר בשוק והיועצים שלנו יעזרו לכם להגיע לתוצאה המושלמת ולבריכה שתמיד חלמתם עליה.

מאמרים נוספים בנושא:
התקשרו עכשיו!