בריכה היא דרך מצוינת להתקרר וליהנות במהלך הקיץ

בניית כל סוגי הבריכה ! במחירים הטובים בישראל !

בניית בריכה בחצר יכולה להיות תהליך מרגש. זה יכול להיות גם מרתיע, כי יש הרבה צעדים שצריך לעשות ושיקולים לעשות.

כדי להתחיל, אתה צריך למצוא את המיקום המושלם עבור הבריכה שלך. כדאי לבחור מקום מוצל ובעל מספיק מקום לגודל הבריכה הרצויה. אם יש לכם ילדים או חיות מחמד, חשוב לקחת בחשבון גם נושאי בטיחות כמו גידור ושערים. כמו כן, תצטרכו להחליט באיזה סוג בריכה תרצו – תוחם בטון או ויניל, מחומם או לא מחומם, מי מלח או על בסיס כלור וכו'.

לאחר שסיימתם את השלבים המקדימים הללו, הגיע הזמן להתחיל בבנייה! ישנם שלושה סוגים עיקריים של חומרי בנייה: בטון, גוניט (בטון עם אגרגט), ולינר ויניל (פלסטיק). בריכות בטון זולות יותר אך ההתקנה לוקחת זמן רב יותר; בריכות גניט דורשות פחות תחזוקה אך עולות יותר מראש; בריכות מגן ויניל דורשות פחות תחזוקה

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון כאשר בונים בריכה בחצר הוא המיקום. יש לבנות בריכה בשטח פתוח, שטוח ואין בו מכשולים כמו עצים, גדרות או מבנים.

הדבר השני שיש לקחת בחשבון הוא גודל הבריכה. גודל הבריכה יהיה תלוי בכמה אנשים הולכים להשתמש בה ואיזה סוג של פעילויות הם יעשו בה.

הצעד הראשון לבניית בריכה בחצר שלך הוא להתחשב בצורת וגודל הבריכה. זה צריך להיות גדול מספיק עבור כל בני המשפחה והחברים שלך, אבל לא גדול מדי עד שקשה לתחזק אותו.

השלב השני הוא לחשוב היכן אתה רוצה שהבריכה תהיה ממוקמת בחצר שלך. באופן אידיאלי, זה צריך להיות קרוב מספיק לברז או מקור מים, כך שלא יהיה לך רחוק ללכת בעת מילוי הבריכה במים מתוקים.

השלב השלישי הוא לבחון מאיזה סוג של חומרים תרצו שיעשו את מרפסת הבריכה או הפטיו. אתה יכול לבחור בין סוגים שונים של חומרי ריצוף עץ, אבן, בטון או אפילו ויניל בהתאם למה שאתה הכי אוהב.

מאמר זה יבחן את הסיבות לבניית בריכה בחצר שלך ואת תהליך העשייה.

הצעד הראשון הוא לקבוע את גודל הבריכה שלך. גודל הבריכה תלוי בכמה מקום פנוי יש לכם, בכמה אנשים אתם רוצים שיוכלו להשתלב בה בנוחות וכמה כסף תרצו להוציא.

השלב הבא הוא להחליט איזה סוג בריכה אתה רוצה. ישנן אפשרויות רבות זמינות כגון בריכה מקורה או חיצונית, בריכה מחוממת או לא מחוממת, בריכה מעל הקרקע או מתחת לאדמה, ובריכת מים מלוחים או מים מתוקים.

בריכה היא אחת מפעילויות הקיץ הפופולריות ביותר, במיוחד עבור משפחות.

זו דרך מצוינת להתקרר ולהנות קצת בשמש. אם אתה רוצה לבנות בריכה משלך, יש כמה דברים שאתה צריך לשקול קודם.

גודל החצר שלך הוא אחד הגורמים החשובים ביותר בקביעת גודל הבריכה שלך.

עדיף אם יש לך לפחות 10 רגל מכל הצדדים כדי שתוכל להתקין גדר סביבו מטעמי בטיחות. כדאי גם למדוד את עומק החצר שלך לפני שתחליט באיזה גודל וצורת בריכה לקנות או לבנות. כלל אצבע טוב הוא שאם אתה גר באזור עם הרבה עצים, עדיף לקבל קצה עמוק בעומק של לפחות 6 מטר כדי שכאשר עלים נופלים למים הם לא יסתום את מערכת הסינון. לגרום לזה להפסיק לעבוד כמו שצריך.

בריכה היא דרך מצוינת להתקרר בקיץ וליהנות עם החברים שלך. עם זאת, זה יכול להיות גם הרבה עבודה כדי לשמור על אחד. בריכה דורשת ניקוי ותחזוקה שוטפים כדי לשמור עליה בטוחה ונקייה.

להלן מספר טיפים לתחזוקת בריכה:

בריכה היא תוספת נהדרת לחצר האחורית שלך. הוא מספק לכם מקום להתקרר בקיץ ולהתאמן בחורף. בריכות עשויות להיות יקרות, לכן חשוב לבצע את המחקר שלך לפני רכישת אחת.

איזה גודל בריכה אתה צריך?

בריכה היא תוספת נהדרת לכל חצר אחורית. זה מספק הזדמנות למשפחה ולחברים להירגע, לשחק ולהתאמן.

זה יכול להיות יקר לבנות בריכה, אבל יש דרכים לחסוך כסף. אחת הדרכים היא באמצעות תוחם מעוצב מראש שהוא זול יותר מהתקנת בטון קרקע או בריכת gunite.

ניתן לבנות בריכה עם סוגים רבים ושונים של חומרים כגון תוחם ויניל, פיברגלס, בריכות גניט או בטון.

בריכה היא דרך מצוינת להתקרר בימי הקיץ החמים.

בחלק זה נדבר על איך לבנות בריכה בחצר.

עולם הבריכות

"עולם הבריכות" הינה חברה לתכנון והקמה של כל סוגי הבריכות.

חברתנו בעלת ניסיון של 10+ שנים ואחת מהחברות המובילות בשוק היום .

החזון שלנו הוא להוזיל משמעותית את תחום בניית הבריכות בישראל תוך כדאי שמירה על סטנרדט גבוה גם בעיצוב וגם בחומרי הגלם.

הצוות שלנו מונה את האנשים האיכותים ביותר בשוק והיועצים שלנו יעזרו לכם להגיע לתוצאה המושלמת ולבריכה שתמיד חלמתם עליה.

מאמרים נוספים בנושא:
התקשרו עכשיו!