בריכות הן דרך מצוינת להכניס את הטבע לחצר האחורית שלך

בניית כל סוגי הבריכה ! במחירים הטובים בישראל !

בריכה אקולוגית היא גוף מים רדוד, בדרך כלל בצורתו מלבנית ומשמשת לרוב כמאפיין גן נוי.

בְּנִיָה:

הקמת בריכה אקולוגית היא תהליך רב שלבי. השלב הראשון הוא יצירת האגן לבריכה. ניתן לעשות זאת על ידי חפירת בור באדמה או על ידי שימוש בבריכות מוכנות מראש הזמינות באופן מסחרי. השלב השני הוא ציפוי האגן באבנים או בחימר, שישמשו כמסנן טבעי למים הזורמים בו. לאחר מכן יש לפזר שכבת חצץ על הבטנה הזו כדי לספק סינון נוסף ולסייע לאוורור מים. לבסוף, יש להוסיף צמחים על פני הבריכה ולמלא את כל החלל הנותר באדמה או בחול כך שהוא ישתפל בעדינות.

בניית בריכה אקולוגית היא דרך מצוינת להפוך את הסביבה ליותר קיימא.

בריכות בנויות מסיבות רבות, כגון לאגירת מים, השקיה, או כדי לספק בית גידול לדגים וחיות מים אחרות.

בריכה אקולוגית היא גוף מים שנוצר במטרה לשפר את איכות המים, בית הגידול והמגוון הביולוגי. זוהי חלופה לבריכה מסורתית מכיוון שהיא אינה דורשת כימיקלים או דשנים וניתן לבנות אותה בכל שטח.

חלק זה יחקור את בנייתה של בריכה אקולוגית, וכיצד ניתן לבנות משלהם.

בריכה אקולוגית, המכונה גם בריכה טבעית, היא בריכה מעשה ידי אדם המחקה את המערכת האקולוגית הטבעית.

הקמת בריכה אקולוגית מתחילה בהכנת האתר. האתר צריך להיות שטוח ומפולס עם הרבה מקום כדי שהמים יתפשטו. השטח צריך להיות גדול פי ארבעה לפחות משטח הפנים של הבריכה ולא יהיו בו עצים או שיחים שיכולים לעכב את זרימת המים.

השלב הבא הוא למצוא סלעים או אבנים כדי ליצור מחסום סביב קצה האתר על מנת למנוע מלכלוך להיכנס למים. לאחר מכן מניחים סלעים על גבי מחסום זה על מנת ליצור גבול אחיד סביב האתר. הסלעים צריכים להיות לפחות מטר אחד בגובה ובמרחק של כשישה סנטימטרים

בריכות הן דרך מצוינת להוסיף אלמנט שליו ונטורליסטי לכל נוף. הם יכולים לשמש גם להשקיה, אגירת מים וכבית גידול לחיות בר או דגים.

בניית בריכה אקולוגית היא תהליך קל שידרוש את השלבים הבאים:

מבוא:

בריכה אקולוגית היא גוף מים האוסף מי גשמים, נגר וחלחול מאזור. הבריכה האקולוגית בנויה בעזרת סכר קטן ובאמצעותה ניתן לחסוך במים, לצמצם את הנגר ולשפר את איכות הקרקע.

הקמת בריכה אקולוגית מתחילה בבחירת האתר לבריכה. האתר צריך להיות ממוקם בגובה נמוך יותר מכל בניינים או מבנים סמוכים כדי למנוע הצפות בזמן גשמים עזים.

לאחר שבחרתם אתר מתאים, עליכם לבנות את הסכר. גובה הסכר צריך להיות לפחות מטר אחד על מנת למנוע הצפות בזמן גשמים עזים. חשוב שלא ינטעו עצים בצד הסכר שיפנה למורד הזרם שכן הם יפריעו ליעילותו בחסימת זרימת המים במורד הזרם.

בניית בריכה אקולוגית צריכה להיעשות בצורה שתמזער את ההשפעה על הסביבה. בניית בריכה אקולוגית צריכה להיעשות תוך התחשבות בדברים הבאים:

יש לקחת בחשבון את מיקומה של הבריכה ביחס למקורות מים טבעיים, כגון נהרות ואגמים. מיקום הבריכה צריך לקחת בחשבון גם צמחייה טבעית וחיות בר.

בריכה אקולוגית היא סוג של בריכת שחייה שנועדה להיות ידידותית לסביבה. הם עשויים מחומרים בטוחים לסביבה, כמו אבנים טבעיות ועץ. בניית בריכה אקולוגית שונה מבריכת שחייה רגילה מכיוון שהיא לא משתמשת בכימיקלים כמו כלור או ברום לניקוי המים.

חלק זה יבדוק כיצד ניתן לבנות בריכה אקולוגית ואילו חומרים דרושים לה.

בניית בריכה אקולוגית היא טכניקת בנייה ירוקה המשלבת משאבי טבע וטכניקות בר קיימא כדי למזער את ההשפעה הסביבתית.

בניית בריכה אקולוגית מתחילה בדרך כלל בחפירת חור באדמה. חור זה מרופד בשכבת בטון או חימר אטומה למים, אשר לאחר מכן מכוסה בשכבת חצץ וחול. האדמה שנחפרה מהחור משמשת לאחר מכן ליצירת טרסות מסביב לבריכה, אותן ניתן למלא בצמחים או להשתמש בהן למטרות אחרות.

עולם הבריכות

"עולם הבריכות" הינה חברה לתכנון והקמה של כל סוגי הבריכות.

חברתנו בעלת ניסיון של 10+ שנים ואחת מהחברות המובילות בשוק היום .

החזון שלנו הוא להוזיל משמעותית את תחום בניית הבריכות בישראל תוך כדאי שמירה על סטנרדט גבוה גם בעיצוב וגם בחומרי הגלם.

הצוות שלנו מונה את האנשים האיכותים ביותר בשוק והיועצים שלנו יעזרו לכם להגיע לתוצאה המושלמת ולבריכה שתמיד חלמתם עליה.

מאמרים נוספים בנושא:
התקשרו עכשיו!