בריכות מתועשות הן בריכות אשר בנויות באופן למקסם את יעילותן

בניית כל סוגי הבריכה ! במחירים הטובים בישראל !

הבריכות הראשונות נחפרו על ידי היוונים, הרומאים והסינים הקדמונים. הם נמצאו בבתים של משפחות עשירות, ולעתים קרובות נבנו לתוך נחלים או מעיינות טבעיים. בריכת השחייה הציבורית הראשונה נפתחה באנגליה בשנת 1837.

בריכות מתועשות כבר לא משמשות רק לבילוי. הם משמשים גם כדרך לסינון מים ולהסרת מזהמים מהם.

בתחילת המאה ה-20, היה צורך בדרכים חדשות לבקרת איכות המים בבריכות ציבוריות. אחת השיטות הראשונות שפותחו הייתה מערכת הכלרה שנשענה על גז כלור. שיטה זו יצרה גם בעיות עם ריח וגירוי בעיניים.

הפיתוח הגדול הבא בתברואה בבריכה הגיע עם הכנסת טבלית כלור שניתן להמיס במים ולאחר מכן לשחרר אותה לבריכה על ידי הטלתה לתוך פתח בתחתית הבריכה. הטבליות היו יעילות יותר מגז מכיוון שלא הפיקו ריחות לא נעימים או מגרים את עיני השחיינים, אך הן לא החזיקו מעמד לאורך זמן כמו גז כלור והן היו יקרות יותר לשימוש.

בעבר אנשים היו שוחים בבריכות טבעיות כמו אגמים ונהרות.

עם זאת, עם הופעת העיור והתיעוש, אנשים יכלו לשחות בבריכות שחייה לפנאי.

חלק זה ידבר על ההיסטוריה של בריכות השחייה, הימים הראשונים שלהן וכיצד הם משמשים כיום.

כעת נבחן את ההיסטוריה של בריכות השחייה וכיצד הן הפכו לפופולריות כל כך.

בריכות השחייה הראשונות נבנו ברומא העתיקה במהלך המאה ה-1 לפני הספירה. הם נבנו עבור רומאים עשירים להירגע בהם במהלך חודשי הקיץ. בריכות אלו היו מלאות לרוב במי ים אשר נשאבו ממפרץ או אוקיינוס סמוכים. לאחר מכן, המים חוממו באש מתחתיהם לפני שקיררו על ידי מבני צל כדי לשמור על טמפרטורה נעימה. מבנים אלו ישמשו גם כשמשיה למי שרצה ליהנות מזמנם בחוץ מבלי להישרף מקרני השמש.

בריכת השחייה הציבורית הראשונה נפתחה בלונדון, אנגליה ב-24 ביולי 1837 במרחצאות סנט ג'ורג', שהם כיום מוזיאון הפתוח לקהל היום. הבריכה הזו נוצרה עם קירות גבוהים וללא גג כך שאנשים יכלו לשחות מחוצה לה כשהיה צפוף מדי בפנים או אם תנאי מזג האוויר לא אפשרו להם לשחות פנימה בבטחה.

בריכות מתועשות הן מסוג הבריכות שנבנות ומתוכננות כדי לענות על צרכי הקהילה או הקבוצה הספציפית. לרוב הן גדולות יותר מסוגים אחרים של בריכות, מה שהופך אותן לאטרקטיביות יותר עבור קבוצות גדולות.

בריכות מתועשות מגיעות במספר צורות וגדלים. הסוג הפופולרי ביותר הוא בריכה מלבנית עם פינות מעוגלות, אבל יש גם צורות ייחודיות יותר זמינות, כמו אליפסות ומחומשים.

בריכת השחייה המתועשת היא סוג של בריכת שחייה שגדולה בהרבה מבריכת מגורים ממוצעת. הוא משמש בדרך כלל לשחייה תחרותית ולספורט מים.

ניתן למצוא בריכות מתועשות בצורות ובגדלים שונים, כאשר הצורה הנפוצה ביותר היא המלבן. לעתים קרובות הם בנויים כדי להכיל תחרויות בקנה מידה גדול כגון בריכות בגודל אולימפי.

חלק מהבריכות הללו פתוחות לשימוש ציבורי, בעוד שאחרות מוגבלות לארגונים או אנשים מסוימים כגון בתי ספר, מועדונים או חברות פרטיות.

בריכות שחייה מתועשות הן לרוב גדולות וצורכות הרבה מים. יש הרבה ציוד המעורב בבריכות הללו, כולל משאבות, מסננים, כלורינרים ותנורי חימום. גודל הבריכה יהיה תלוי בגודל השטח בו היא נמצאת.

בריכות מתועשות משמשות בדרך כלל בתי ספר ומכללות לתלמידיהם כדי ללמוד כיצד לשחות בסביבה בטוחה. הם יכולים לשמש גם אנשים שרוצים ללמוד לשחות אבל אין להם גישה לבריכה לידם או שאין להם זמן לשיעורים.

בריכות שחייה מתועשות הן בריכות שנבנות ומנוהלות על ידי איש מקצוע. זהו מושג חדש יחסית שהוצג בעשורים האחרונים.

בריכות שחייה מתועשות שונות מסוגים אחרים של בריכות מכיוון שיש להן יותר תכונות. בדרך כלל יש להם מגלשות, קרשי צלילה ותכונות מהנות אחרות שהופכות אותם יותר לפארקי מים מאשר רק מקום לשחות.

בריכות שחייה מתועשות משמשות לרוב אנשים שרוצים לשחות אך לא רוצים לעשות זאת בחוץ או בבריכה בחצר האחורית שלהם.

בריכות שחייה מתועשות הן סוג של בריכת שחייה המשמשת בדרך כלל בתי מלון, אתרי נופש ועסקים גדולים אחרים.

בריכות מתועשות פתוחות לרוב לקהל תמורת דמי כניסה, והן עשויות להציע מגוון רחב של תכונות כגון מגלשות מים, ג'קוזי, קרשי צלילה ועוד.

בריכות מתועשות פתוחות לרוב לציבור תמורת דמי כניסה. הם עשויים להציע מגוון תכונות כגון מגלשות מים, ג'קוזי, קרשי צלילה ועוד.

עולם הבריכות

"עולם הבריכות" הינה חברה לתכנון והקמה של כל סוגי הבריכות.

חברתנו בעלת ניסיון של 10+ שנים ואחת מהחברות המובילות בשוק היום .

החזון שלנו הוא להוזיל משמעותית את תחום בניית הבריכות בישראל תוך כדאי שמירה על סטנרדט גבוה גם בעיצוב וגם בחומרי הגלם.

הצוות שלנו מונה את האנשים האיכותים ביותר בשוק והיועצים שלנו יעזרו לכם להגיע לתוצאה המושלמת ולבריכה שתמיד חלמתם עליה.

מאמרים נוספים בנושא:
התקשרו עכשיו!