בריכות פיברגלס

בניית כל סוגי הבריכה ! במחירים הטובים בישראל !

פיברגלס הוא חומר המשלב בין חומרים פלסטיים לזכוכית. הוא נחשב לחומר חזק מאד ועמיד בפני השמש. השילוב של החומר במרחב הפרטי מאפשר לך ליהנות מבריכה משלך. במדינה חמה כמו ישראל, חלומם של רבים הוא לשלב בריכה בחוץ. בפרטיות מוחלטת, בלי להיות תלויים בשעות פתיחה ובלי לשחות עם אנשים נוספים. הפתרון קיים ובכתבה זו נבחן את היתרונות של בריכות פיברגלס, את דרך ההקמה ולמי כדאי לפנות לביצוע העבודה.

היתרונות של בריכות פיברגלס

הרצון לשכשך במים הנעימים בלי להיות מוגבלים בנסיעה לבריכה ציבורית וללא עלויות כניסה גבוהות, הפך בקרב משפחות רבות מחלום למציאות. לפיברגלס יתרונות רבים ובניהם:

עלות הקמה

עלות ההקמה של הבריכות נחשב לנמוך למדי. אם בעבר האפשרויות היו הקמת בריכה מבטון וציפוי מיוחד בחלק הפנימי, היום ניתן ליצור יחידה בהתאמה אישית ולשים אותה בחצר, בתוך בור שנוצר במיוחד או על משטח ישר על פני השטח.

תהליך הקמה קצר

שלא כמו הקמת בריכה בתהליך המסורתי, תהליך שדרש חפירה בשטח, יציקות וכיסוי בקרמיקה, בריכות פיברגלס מתבצעות במהירות. לבחירתך, ניתן לחפור כדי ליצור בריכה שקועה או להניח את הבריכה על פני השטח. כך או אחרת, הייצור לוקח שבועות בודדים וניתן ליהנות מהתוצאה כבר בעונה הקרובה.

עיצוב

הבריכה יכולה להיות שטח מעוצב בדיוק לפי הטעם שלך. ניתן להוסיף סביבה דק, לעצב את החלק הפנימי שלה כך שייראה כאריחי קרמיקה וניתן לבחור בצורה מעוגלת או ישרה. כדאי להסתכל בקטלוג היצרן כדי לקבל השראה ולתכנן יחדיו את העיצוב כך שיתאים לציפיות האישיות שלך.

תחזוקה פשוטה

תחזוקת הבריכה פשוטה כמו כל בריכה אחרת ותודות לטכנולוגיות מתקדמות אין כל חשש מתנודות קרקע או חשיפה לשמש לאורך זמן רב. יש להקפיד על תכשירים מתאימים לניקיון המים ואלו יבטיחו גם שחייה במים נקיים ובריאים וגם ימנעו נזקים לבריכה עצמה.

שילוב בריכה בבית קיים

אין צורך לתכנן מראש את הקמת הבריכה. במקרה של בריכות פיברגלס ניתן לשלב אותן בכל רגע נתון, גם בבתים שנבנו לפני שנים רבות. יש שיאמרו שניתן להקים את הבריכה גם במרפסת או על הגג, אך חשוב לבדוק את התקנות ומשקל המים לפני הנחת הבריכה כדי למנוע שקיעה וקריסה של המבנה. ברגע שהתכנון הוא להציב את הבריכה בחוץ, אין כל צורך לדאוג וניתן לשלב את הבריכה במרפסת הבית או באמצע החצר, לפי הנוחות האישית.

הקמת בריכת פיברגלס

הקמת בריכה משלך מתחילה מהגדרת החלום ותכנון של הבריכה. ניתן לבחור בבריכה בכל גודל ולהתאימה גם בצורה לחצר או לרחבה שלך. אם אין לך משטח חלק שמתאים להנחת הבריכה, מומלץ לעשות זאת לאחר התכנון ואף להתייעץ עם הספק המומחה בתחום כך שיכוון אותך לפעולות שעליך לבצע כדי להניח בבטחה את הבריכה. מבחינתך, הבריכה יכולה להיות שקועה או מונחת על פני השטח. הבחירה תעשה בהתאם לטעם האישי שלך ובהתאם לתקציב. כדי ליצור בריכה שקועה יש צורך להביא כלים מתאימים ולחפור במקום. לבריכה על פני השטח מומלץ ליצור סביבה מתאימה לרבוץ ריצוף או דק.

לפנות לספק המתאים

מומלץ לפנות רק לספק אשר מכיר היטב את התחום ויכול להציג לפניך תיק עבודות ורעיונות עיצוביים שונים. יחד ניתן לחשוב ולתכנן את הבריכה ואת אופן ההקמה. מתוך מטרה לעזור לך למצוא את הספק המתאים הוקם המרכז לבניה פרטית. כאן מחכים לך אנשי מקצוע המתמחים בבריכות וכל שעליך לעשות הוא לבחור את הספק המתאים לך מתוך רשימת הספקים המומלצים באתר.
עולם הבריכות

"עולם הבריכות" הינה חברה לתכנון והקמה של כל סוגי הבריכות.

חברתנו בעלת ניסיון של 10+ שנים ואחת מהחברות המובילות בשוק היום .

החזון שלנו הוא להוזיל משמעותית את תחום בניית הבריכות בישראל תוך כדאי שמירה על סטנרדט גבוה גם בעיצוב וגם בחומרי הגלם.

הצוות שלנו מונה את האנשים האיכותים ביותר בשוק והיועצים שלנו יעזרו לכם להגיע לתוצאה המושלמת ולבריכה שתמיד חלמתם עליה.

מאמרים נוספים בנושא:
התקשרו עכשיו!