הבריכה של 7 על 3 הוא משחק שמשחקים עם שבעה כדורים ושלושה כיסים

בניית כל סוגי הבריכה ! במחירים הטובים בישראל !

שולחן ביליארד 7 על 3 הוא גודל שולחן ביליארד פופולרי ומסורתי בארצות הברית. זהו גם הגודל הפופולרי ביותר בברים, פאבים ומוסדות אחרים. גודל השולחן מאופיין באורך של 7 רגל ורוחב של 3 רגל.

בחלק זה, נדון בגדלים השונים של שולחנות ביליארד וכיצד הם משמשים במפעלים שונים.

בריכה בגודל 7 על 3 היא בדרך כלל בריכה שרוחבה 7 מטרים ועומקה 3 מטרים. זה יכול להיות אופציה מצוינת עבור מישהו שרוצה להחזיק בריכה בחצר האחורית שלו אבל לא רוצה את הטרחה של ניקויה.

העיצוב של הבריכה 7 על 3 שונה מרוב הבריכות בחצר האחורית מכיוון שאין קצה עמוק. הקצה העמוק יותר של הבריכה מוחלף בקצה רדוד יותר שיורד רק לעומק של כ-2 מטר. אדם עדיין יכול לשחות בחלק הרדוד הזה, אבל הוא לא יוכל לצלול לתוכו בקלות כמו בבריכה בגודל רגיל בחצר האחורית.

בריכת 7 על 3 היא בריכת שחייה תחרותית שרוחבה 7 מטר ועומקה 3 מטר.

הבריכה של 7 על 3 הוא משחק שמשחקים על שולחן מלבני. גודל השולחן צריך להיות 3 רגל על 7 רגל, והגובה צריך להיות בסביבות 1 רגל. ניתן לשחק במשחק עם כמה שחקנים שתרצו, אך לרוב משחקים אותו עם שני שחקנים.

מטרת המשחק היא להכניס את כל הכדורים שלך לאחד משלושת הכיסים בצד שלך של השולחן תוך כדי מניעת היריב שלך לעשות זאת. אתה צריך לפגוע בכל כדור כדי לשלוח אותו לאחד מהכיסים האלה, ואתה יכול להכות אותם רק עם מקל קיו שאורכו אינו עולה על 15 אינץ'. אם אתה מכה כל כדור אחר שאינו שלך, אז זה הופך לכדור חפץ שאתה יכול להכות בו עד שהוא נכנס לאחד מהכיסים שלך או מהשולחן.

בריכת 7 על 3 היא בריכת שחייה מלבנית במידות של 7 מטר רוחב ו-3 מטר עומק.

בריכת 7 על 3 היא בריכת שחייה מלבנית במידות של 7 מטר רוחב ו-3 מטר עומק. זוהי גרסה מוקטנת של בריכות השחייה האולימפיות המסורתיות.

יחס הרוחב לעומק, שהוא 2:1, מאפשר יותר שחיינים באותה כמות שטח מאשר בריכות אחרות. הקצה הרדוד מאפשר גם ליותר אנשים להיכנס ולצאת מהמים בבת אחת. בהתקנה טיפוסית יהיו שתי בריכות זו לצד זו ששתיהן בגודל 7 על 3.

שחקני ביליארד וחובבי ביליארד יכולים למצוא את כל המידע שהם צריכים על המשחק האהוב עליהם באפליקציית 7 על 3 ביליארד. אפליקציה זו נועדה להיות קלה לשימוש והיא מספקת הרבה מידע שימושי, טיפים וטריקים למשחק.

אפליקציה זו זמינה להורדה הן בפלטפורמות iOS והן בפלטפורמות אנדרואיד.

בריכת 7 על 3 היא בריכת שחייה מלבנית במידות של 7 מטר רוחב ו-3 מטר עומק.

הרעיון מאחורי העיצוב הוא שקל יותר לתחזק אותה מאשר בריכה מלבנית מסורתית. עומק המים גם אומר שלילדים יכול להיות יותר מקום לשחק במים מבלי לדאוג להיות שקועים בהם.

למרות גודלה הקטן יותר, בריכה מסוג זה עדיין יכולה להכיל הרבה אנשים בו זמנית ואף יש בה מקום לקרש צלילה מעל הקרקע.

הבריכה של 7 על 3 הוא משחק שמשחקים עם חפיסת קלפים רגילה. מטרת המשחק היא להיפטר מכל הקלפים שלך על ידי התאמתם בזוגות.

איך לשחק:

שחקנים שולפים בתורו קלף אחד מהחפיסה ואז משליכים קלף אחד לשולחן. השחקן הראשון שלא נשארו לו עוד קלפים מנצח.

זהו משחק בו שחקנים מתחלפים לירות לעבר הבריכה ולשבור את הכדורים לכיסים. השחקן שהכיס ראשון את כל הכדורים שלו מנצח במשחק.

בריכת 7 על 3 היא וריאציה של בריכת 8 כדורים, עם שבעה כדורים ושלושה כיסים בלבד.

הכדורים מסודרים במשולש על השולחן, כשבכל כיס כדור אחד. שחקנים מתחלפים לירות בכל כדור על השולחן עם מקל המקל שלהם ומנסים להכניס אותו לכל אחד משלושת הכיסים. אם הם מצליחים, הם יכולים להמשיך לירות עד שהם עצרו את כל הכדורים שלהם או החטיאו בכל שלוש הזריקות.

בריכה של 7 על 3 היא בריכה מלבנית שיש לה שבעה מטרים בכל צד. זהו הגודל הסטנדרטי לרוב בריכות המגורים. עומק המים בבריכה מסוג זה הוא בדרך כלל 3 רגל, מה שאומר שניתן להשתמש בה מבוגרים וילדים כאחד.

העלות הממוצעת של בריכה בגודל 7 על 3 רגל נעה בין $2,000 ל-$3,000. זה כולל את עלות העבודה וכן את עלות הרכישה או השכרה של ציוד כגון משאבות ומסננים.

בריכה של 7 על 3 היא בריכה מלבנית ששטחה 49 רגל מרובע. זהו הגודל הפופולרי ביותר עבור בריכות מגורים.

בריכה של 7 על 3 היא בריכה מלבנית שרוחבה 7 מטר ועומקה 3 מטר. זה נפוץ בבתים כי זה גודל מושלם עבור חצרות אחוריות קטנות יותר.

בריכה של 7 על 3 הוא משחק מזל, שבו השחקן זורק קובייה לבריכת מים, וסופר את מספר הפעמים שהקוביה שוקעת לתחתית. לאחר מכן השחקן מכפיל את המספר הזה בשלוש.

7 x 3 = 21

בריכה של 7 על 3 היא בריכה מלבנית שאורכה שבעה מטרים ורוחבה שלושה מטרים.

בריכה של 7 על 3 היא בריכת שחייה שרוחבה שבעה מטרים ועומקה שלושה מטרים.

סוג זה של בריכה משמש לעתים קרובות בחצרות עם שטח מוגבל. ניתן להתקין אותו כמתקן קבוע או כאופציה ניידת. הבריכות עשויות בדרך כלל מחומרי ויניל, בטון או פיברגלס.

עולם הבריכות

"עולם הבריכות" הינה חברה לתכנון והקמה של כל סוגי הבריכות.

חברתנו בעלת ניסיון של 10+ שנים ואחת מהחברות המובילות בשוק היום .

החזון שלנו הוא להוזיל משמעותית את תחום בניית הבריכות בישראל תוך כדאי שמירה על סטנרדט גבוה גם בעיצוב וגם בחומרי הגלם.

הצוות שלנו מונה את האנשים האיכותים ביותר בשוק והיועצים שלנו יעזרו לכם להגיע לתוצאה המושלמת ולבריכה שתמיד חלמתם עליה.

מאמרים נוספים בנושא:
התקשרו עכשיו!