המחיר של בניית בריכה יכול להשתנות בהתאם לגורמים רבים ושונים

בניית כל סוגי הבריכה ! במחירים הטובים בישראל !

עלות בניית בריכה תהיה תלויה בגודל, במיקום ובסוג הבריכה.

ישנם גורמים רבים שקובעים כמה יעלה לבנות בריכה. הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא גודל הבריכה שלך, שכן זה יקבע כמה בטון אתה צריך ואיזה סוג של ציוד תצטרך לקנות. בריכה גדולה יותר תדרוש גם יותר כימיקלים ויותר מים.

הדבר הבא שיש לקחת בחשבון הוא היכן אתה גר, שכן זה קובע איזה סוג של אישורים ובדיקות תצטרך לעבור לפני שתוכל להתחיל בבנייה.

לבסוף, ישנם סוגים שונים של בריכות שלכולן יש עלויות שונות הקשורות אליהן. לדוגמה, בריכת בטון בתוך הקרקע יכולה להיות בכל מקום בין $10,000-$30,000 ואילו ריפוד ויניל מעל הקרקע יכול להיות $2,000-$6,000 או פחות בהתאם לגודל.

מחיר בניית בריכה משתנה מאוד בהתאם לגודל ולמיקום. העלות הממוצעת להתקנת בריכה היא $25,000, כאשר חלק מהפרויקטים עולים עד $150,000.

זהו מבוא אינפורמטיבי לנושא המדור ומילות המפתח. ההקדמה מספקת תובנה לגבי כמה עולה לבנות בריכה ומדוע המחירים הללו משתנים כל כך.

בריכה היא השקעה מצוינת עבור כל בעל בית. זה מספק מקום למשפחה להתכנס וליהנות. בריכה יכולה להיות גם תוספת מצוינת לערך המכירה החוזר של הבית.

עם זאת, בניית בריכה אינה זולה ויכול להיות קשה למצוא את הכסף עבורה. עלות הבנייה תהיה תלויה באיזה סוג של בריכה אתה רוצה, בגודל ובצורה של החצר שלך, וכל מאפיינים מיוחדים אחרים שאתה רוצה בבריכה שלך כמו ספא בקרקע או מפל מים.

בניית בריכה היא תהליך יקר, אך ניתן לעשות זאת בצורה משתלמת יותר. ישנם גורמים רבים המשפיעים על מחיר בניית הבריכה. חלקם הם הגודל והצורה של הבריכה, סוג החומרים המשמשים לבנייה וכל תכונות נוספות שאולי תרצו לכלול בבריכה שלכם.

עבור אנשים שרוצים לבנות בריכה קטנה או בינונית, הם צריכים לשקול שימוש בחומרים זולים יותר כמו ויניל או בטון. לדוגמה, אם אתה רוצה לבנות בריכה בצורת מלבנית בגודל 10×20 רגל עם תוחם ויניל, תוציא בסביבות $2,000-$3,000 על חומרים בלבד. אבל אם אתה רוצה להשתמש בבטון במקום שהוא עמיד יותר ומחזיק מעמד זמן רב יותר מאשר כיסויי ויניל, צפה להוציא בסביבות $8,000-$10,000 על חומרים בלבד.

מחירי בניית בריכות יכולים להשתנות בהתאם למספר גורמים. הגודל, הצורה והמיקום של הבריכה הם כולם שיקולים חשובים שישפיעו על העלות.

בריכה מלבנית היא בדרך כלל זולה יותר מבריכה עגולה מכיוון שניתן לבנות אותה תוך שימוש בפחות חומר. עלות חומרי הבנייה תשתנה בהתאם לאיכות ולכמות הדרושה לפרויקט שלך.

עלות הבריכה נקבעת לפי הגודל, הצורה וסוג החומרים בהם נעשה שימוש. ניתן לבנות בריכה עם בטון, ויניל או פיברגלס.

בחלק זה, נדון כיצד לחשב את העלות של בריכה. העלויות תלויות בגודל ובצורת הבריכה וכן האם היא עשויה מבטון, ויניל או פיברגלס.

בריכת שחייה בסיסית בצורת מלבני עם עומק של 3 רגל יכולה להתבצע תמורת 12,000 עד 15,000 דולר באמצעות בטון ו-14,000 עד 18,000 דולר עבור פיברגלס.

בניית בריכה היא פרויקט יקר. העלות יכולה להשתנות ממדינה למדינה ומסוג הבריכה שאתה בונה.

המחירים לבריכה בסיסית בקרקע מתחילים ב-20,000$, בעוד שבריכה בקרקע מורכבת יותר יכולה לעלות עד 200,000$.

ניתן לבנות בריכה בסיסית מעל קרקע במחיר נמוך של $5,000 בעוד שבריכה על פני קרקע מורכבת יותר תחזיר אותך בסביבות $15,000.

בריכה היא לא השקעה זולה. זה דורש הרבה זמן וכסף כדי לבנות אחד. ישנם גורמים רבים שמשפיעים על מחיר בניית הבריכה. גודל הבריכה, המיקום, החומרים בהם נעשה שימוש, והאם יש לה מבנה בתוך הקרקע או מעל הקרקע, כל אלה ממלאים תפקיד חשוב בקביעת כמה יעלה לבנות בריכה.

בשל גורמים אלו, אין מחיר קבוע לבניית בריכה. הדרך היחידה לדעת כמה זה יעלה היא על ידי קבלת הצעות מחיר מבונים שונים המתמחים בבריכות לצרכים ולמיקום הספציפיים שלך.

בחלק זה, נבחן את עלות בניית הבריכה.

בריכה יכולה להיות תוספת נהדרת לחצר האחורית שלך. אבל זה יכול להיות גם יקר לבנות. המחיר הממוצע לבריכה חדשה הוא בסביבות $25,000. זה כולל את התוחם ואת כל האביזרים הדרושים. אם אתה רוצה בריכה מעל הקרקע, זה יעלה בסביבות $3,500-$4,000 להתקין אחת כזו ועוד $5,000-$6,000 עבור הציוד שאתה צריך כדי להפעיל אותה כראוי. העלויות של בניית בריכה משתנות בהתאם לגודל ולצורה של החצר האחורית שלך כמו גם איזה סוג של חומר אתה משתמש עבורה.

עולם הבריכות

"עולם הבריכות" הינה חברה לתכנון והקמה של כל סוגי הבריכות.

חברתנו בעלת ניסיון של 10+ שנים ואחת מהחברות המובילות בשוק היום .

החזון שלנו הוא להוזיל משמעותית את תחום בניית הבריכות בישראל תוך כדאי שמירה על סטנרדט גבוה גם בעיצוב וגם בחומרי הגלם.

הצוות שלנו מונה את האנשים האיכותים ביותר בשוק והיועצים שלנו יעזרו לכם להגיע לתוצאה המושלמת ולבריכה שתמיד חלמתם עליה.

מאמרים נוספים בנושא:
התקשרו עכשיו!