מחיר בניית בריכה הוא גורם גדול בהחלטה האם לקנות או לא לקנות בית עם בריכה

בניית כל סוגי הבריכה ! במחירים הטובים בישראל !

בריכה היא תוספת נהדרת לכל בית. הוא מציע אזור בידור לכל המשפחה והחברים ליהנות, והוא גם נותן לך מקום נהדר להתאמן.

עלות בניית הבריכה יכולה להשתנות בהתאם לגודל הבריכה, סוג הבריכה (מעל הקרקע או בתוך הקרקע), והאם אתה מוסיף תכונות אחרות כמו ג'קוזי או ספא.

לדוגמה, בריכה בתוך הקרקע עם ספא עולה בדרך כלל בסביבות $25,000-$35,000 בעוד שבריכה מעל הקרקע עם ג'קוזי קרובה יותר ל-$10,000-$20,000.

מחיר בניית בריכה משתנה בהתאם לגודל, מורכבות ומיקום. לדוגמה, בריכה קטנה מעל הקרקע עולה כ-5,000 עד 8,000 דולר. מצד שני, בריכה בתוך הקרקע עולה כ-20,000 עד 30,000 דולר.

הרבה גורמים יכולים להשפיע על העלות של בניית בריכה. גודלו ומורכבותו של הפרויקט הם שניים מהם. בריכה קטנה מעל הקרקע עולה בערך 5,000 עד 8,000 דולר בעוד שבריכה בתוך הקרקע עולה בסביבות 20-30 אלף דולר.

מחירי בניית הבריכה יהיו תלויים במספר גורמים. גודל הבריכה, החומרים בהם נעשה שימוש וסוג ההתקנה יבואו לידי ביטוי כאשר קובעים כמה עולה בניית בריכה.

העלות תהיה תלויה גם בסוג ההתקנה שתבחר. אם אתה רוצה להתקין בריכה בתוך הקרקע, למשל, אתה תצטרך לשלם יותר מאשר אם היית מתקין ריפוד ויניל או בריכה מעל הקרקע.

דרך טובה לקבל אומדן עבור הפרויקט שלך היא לפנות לקבלנים מקומיים ולבקש מהם לתת לך את הערכות המחיר שלהם.

מחיר בניית בריכה הוא גורם חשוב שיש לקחת בחשבון בעת בניית בריכה. עלות בניית הבריכה תשתנה בהתאם לגודל וסוג הבריכה וכן למיקום הבריכה.

מחיר בניית הבריכה יכול להשתנות בהתאם לגודל, מיקום ומורכבות הפרויקט.

בניית בריכה היא השקעה גדולה עבור רוב בעלי הבתים. יש לתכנן אותו בקפידה ולתקצב אותו מראש.

העלות של בריכת שחייה מבוססת על הגודל, הצורה והתכונות.

עלות הבנייה יכולה להשתנות מאוד, בהתאם לגורמים כמו גודל הבריכה והאם מדובר בבריכה בהתאמה אישית או טרומית. ייתכן שיהיה צורך לבנות בריכות מסוימות באתר בעוד שאחרות ניתנות למסירה בחתכים ולהרכיבן מחוץ לאתר. העלויות ישתנו במידה רבה גם בהתאם לסוג חומר הבנייה (למשל בטון, תוחם ויניל, gunite) והאם אתה צריך תכונות מיוחדות (למשל, מפלים).

המחיר לבריכת מגן ויניל מתחיל ב-$5 למ"ר כאשר מחיר ממוצע להתקנה יוצא כ-$4 למ"ר עבור בריכה בגודל 20×40' או כ-$8 למטר רבוע לבריכה בגודל 24×36'. מעטפת בטון מתחילה בסביבות $7 למטר מרובע עם עלות התקנה ממוצעת של כ-$6 למטר מרובע עבור בריכה בגודל 18×36' או כ-$11

עלות בניית הבריכה יכולה להשתנות בהתאם לגודל, צורה ותכונות.

עלות הבריכה תלויה בגודל ובצורה. לדוגמה, בריכה מלבנית בגודל סטנדרטי תעלה יותר מבריכה עגולה מכיוון שיש לה יותר שטח פנים לכסות.

התכונות שאתה רוצה בבריכה שלך ישפיעו גם על המחיר. לדוגמה, מערכת הכלרה במים מלוחים עולה יותר מכלור כי היא ידידותית יותר לסביבה ודורשת פחות תחזוקה.

עלות בניית הבריכה יכולה להשתנות בהתאם למספר גורמים. גודל הבריכה, מורכבות התכנון והמיקום בו נבנית הבריכה ישפיעו על כמה עולה לבנות בריכה.

בריכות שהן גדולות ומורכבות יותר ייקח יותר זמן ועבודה בבנייתן, מה שיעלה את מחירן.

מחיר הבריכה תלוי במידה רבה בגודל ובסוג הבריכה. למשל, בריכת בטון תעלה יותר מבריכת ויניל או פיברגלס.

בריכת בטון טיפוסית בקרקע מתחילה ב-$25,000 עבור 16' x 32' (4mx8m) עם עומק של 8' (2.5m) בעוד בריכת ויניל מעל הקרקע מתחילה ב-$6,000 עבור 12' x 24' (3mx6m) עם עומק של 3' (1 מ').

מחירי בניית הבריכה יכולים להשתנות מאוד בהתאם לגודל וסוג הבריכה. לדוגמה, בריכת בטון ממוצעת בקרקע מתחילה ב-$25,000 עבור 16'x32' (4mx8m) עם 8'(2.5m) עומק; ואילו בריכות ויניל מעל הקרקע מתחילות ב-$6,000 עבור 12'x24' (3mx6m

עולם הבריכות

"עולם הבריכות" הינה חברה לתכנון והקמה של כל סוגי הבריכות.

חברתנו בעלת ניסיון של 10+ שנים ואחת מהחברות המובילות בשוק היום .

החזון שלנו הוא להוזיל משמעותית את תחום בניית הבריכות בישראל תוך כדאי שמירה על סטנרדט גבוה גם בעיצוב וגם בחומרי הגלם.

הצוות שלנו מונה את האנשים האיכותים ביותר בשוק והיועצים שלנו יעזרו לכם להגיע לתוצאה המושלמת ולבריכה שתמיד חלמתם עליה.

מאמרים נוספים בנושא:
התקשרו עכשיו!