עלות בניית הבריכה

בניית כל סוגי הבריכה ! במחירים הטובים בישראל !

עלויות בניית הבריכה עולות ויש שונות רבה במחיר. העלות של בניית בריכה יכולה לנוע בין 10,000 ל-25,000 דולר. המחיר יהיה תלוי בגודל הבריכה, האם יש לה מגלשת מים או לא, ואיזה סוג חומר משתמשים לבנייתה.

ניתן לחלק את עלויות בניית הבריכה לקטגוריות הבאות:

– עיצוב נוף

– חפירה

– עבודות בטון

– בריכות וציוד לבריכה

– עבודות אינסטלציה וחשמל

– חומרי סיפון ומרפסת

– היתרי בנייה ובדיקות

בריכה היא תוספת נהדרת לכל בית. זה יכול לשמש לפעילות גופנית, בידור והרפיה. עלות הבריכה משתנה בהתאם לגודל ותכונות הבריכה. באופן כללי, עלות הבריכה נעה בין 5,000 ל-200,000 דולר.

בריכת שחיה טיפוסית בחצר האחורית עולה כ-15-20 דולר למטר מרובע או כ-25-30 דולר למ"ר. זה לא כולל את עלות העבודה וההתקנה שיכולה להוסיף עוד 5-10 דולר לכל רגל מרובע או מטר.

בניית בריכה היא אחד הפרויקטים היקרים ביותר לשיפור הבית שבעלי בתים יכולים לבצע. העלות של בריכה יכולה לנוע בין $5,000 ל-$30,000 בהתאם לגודל ולתכונות.

העלות של בריכה מונעת מגודלה ותכונותיה. בריכה קטנה יותר תהיה בדרך כלל פחות יקרה מבריכה גדולה יותר עם תכונות משוכללות יותר. בריכות יקרות יותר דורשות גם יותר תחזוקה לאורך זמן מה שגם מעלה את העלות שלהן לאורך זמן.

עלויות בניית הבריכה נקבעות לפי גודל הבריכה, סוג החומר המשמש לבנייתה ועלויות העבודה.

עלות הבריכה תלויה בגודלה ובתכונותיה. ככל שהבריכה גדולה יותר, כך היא תהיה יקרה יותר. בריכות עם קרשי צלילה או מגלשות מוסיפים לעלות שלהן גם כן. בריכת פיברגלס זולה יותר מבריכת בטון מכיוון שלבריכות פיברגלס יש פחות כוח עבודה בבנייתן.

עלויות בניית הבריכה יכולות להיות גבוהות ומשתנות בהתאם לגודל, צורה, עומק ומורכבות הבריכה. העלות לבריכת בטון סטנדרטית היא כ-2,000 עד 4,000 דולר. עבור בריכה מעל הקרקע זה יכול לעלות בסביבות 1,500 $. בריכת פיברגלס היא בדרך כלל זולה יותר משני סוגי הבריכות האחרים בסביבות $1,200 עד $2,400.

כפי שניתן לראות מההקדמה לעיל, ישנם גורמים רבים שקובעים כמה יעלה בניית בריכה.

עלויות בניית הבריכה יכולות להשתנות בהתאם למורכבות הבריכה, סוג הבריכה והמיקום.

עלויות הבנייה של בריכת בטון בסיסית הן בדרך כלל $ 25,000 עד $ 35,000. מחיר זה יכול לעלות ל-$40,000 עד $60,000 עבור עיצוב מורכב יותר או אם אתה רוצה תכונות כמו מפל מים או ספא צמוד.

עלות בניית הבריכה עולה עם גודלה. בניית בריכה בגודל 10 רגל על 20 רגל תעלה כ-8,500 דולר, בעוד שבריכה של 20 רגל על 40 רגל תהיה בסביבות 20,000 דולר לבנייה.

עלויות בניית הבריכה משתנות בהתאם לגודל, צורה וסגנון הבריכה. עלות בריכת שחייה מחושבת בדרך כלל באמצעות השטח של שטח הפנים.

העלות הממוצעת לבריכה על פני הקרקע בגודל משפחתי נעה בין 5,000 ל-25,000 דולר. העלות של בריכת שחייה בקרקע תלויה בגודלה ובמיקומה. לדוגמה, בריכות שחייה קרקעיות בגודל 12 על 18 רגל יכולות לעלות בין $10,000 ל-$30,000.

עלויות בניית הבריכה משתנות בהתאם לגודל הבריכה, מספר המאפיינים וסוג הבריכה.

על מנת להפחית את העלויות הללו, חלק מבעלי בתים החלו לעשות את עבודתם בעצמם. מגמה זו נתפסה כדרך לצמצם עלויות ועדיין להיות נווה מדבר נהדר בחצר האחורית.

עלויות בניית הבריכה יכולות להשתנות בהתאם לגודל ולצורת הבריכה. זה תלוי גם באילו חומרים משתמשים לבריכה והאם יש לך דק שמקיף אותה או אין.

העלות הממוצעת לבניית בריכה קטנה היא כ-14,000 דולר. זה כולל חומרים, עבודה והוצאות אחרות.

העלות הממוצעת לבניית בריכה בינונית היא כ-25,000 דולר. זה כולל את כל אותן הוצאות כמו לעיל עם תוספת של $5,000 עבור סיפון סביב הבריכה שלך.

עלויות בניית הבריכה יכולות להשתנות בהתאם לגודל ולמורכבות הבריכה.

עלויות בניית הבריכה עשויות להשתנות בהתאם לחומרים המשמשים, לגודל ולסגנון הבריכה.

עלויות הבנייה כוללות בדרך כלל:

– הכנת קרקע

– בניית בריכות

– מערכות גינון והשקיה

– עלות ציפוי רזה או כיסוי אריחים (אם רלוונטי)

עולם הבריכות

"עולם הבריכות" הינה חברה לתכנון והקמה של כל סוגי הבריכות.

חברתנו בעלת ניסיון של 10+ שנים ואחת מהחברות המובילות בשוק היום .

החזון שלנו הוא להוזיל משמעותית את תחום בניית הבריכות בישראל תוך כדאי שמירה על סטנרדט גבוה גם בעיצוב וגם בחומרי הגלם.

הצוות שלנו מונה את האנשים האיכותים ביותר בשוק והיועצים שלנו יעזרו לכם להגיע לתוצאה המושלמת ולבריכה שתמיד חלמתם עליה.

מאמרים נוספים בנושא:
התקשרו עכשיו!