עלויות בניית הבריכה עשויות להשתנות בהתאם למיקום, גודל וסוג הבריכה

בניית כל סוגי הבריכה ! במחירים הטובים בישראל !

עלות הבריכה יכולה להשתנות בהתאם לגודל, צורה ומיקום. בריכה שנבנתה בהתאמה אישית עולה בדרך כלל כ-4,000 דולר לבריכה של 12 רגל על 24 רגל.

בריכה מוכנה מראש עולה בדרך כלל כ-6,000 דולר עבור בריכה של 12 רגל על 24 רגל.

בריכה בטון בקרקע עולה בדרך כלל כ-8,000 דולר לבריכה של 12 רגל על 24 רגל.

עלויות בניית הבריכה עשויות להשתנות בהתאם לגודל ולסוג הבריכה. לדוגמה, בריכה קטנה בתוך הקרקע יכולה לעלות פחות מ-$18,000 לבנייה. עם זאת, בריכה גדולה מעל הקרקע יכולה לעלות עד $25,000 או יותר. עלות הבנייה תלויה גם במיקום הבריכה והאם היא ממוקמת באזור עירוני או כפרי.

עלות הקמת בריכת שחייה תלויה במידה רבה בגודל ובסוג הבריכה וכן במיקום הגיאוגרפי. לדוגמה, בריכת שחייה קטנה בתוך הקרקע עשויה לעלות רק בסביבות 18,000 $ לבניית בעוד בריכות גדולות יותר מעל הקרקע עשויות לעלות עד 25,000 $ או יותר.

בריכה היא דרך מצוינת להתקרר בקיץ, אבל זו יכולה להיות השקעה יקרה. עלויות בניית הבריכה משתנות בהתאם לגודל הבריכה, בין אם אתם שוכרים קבלן או עושים זאת בעצמכם, ובין אם אתם מבצעים את כל העבודה בעצמכם או שוכרים מישהו שיעשה חלק ממנה עבורכם.

עלות התקנת בריכה חדשה מתחילה בכ-10,000$ עבור התקנה מעל הקרקע ויכולה להגיע עד 30,000$ עבור התקנה קרקעית. העלות הממוצעת היא כ-20,000 דולר.

אם אתה שימושי בכלים ולא אכפת לך ללכלך את הידיים אז עשה זאת בעצמך עשוי להיות האפשרות הטובה ביותר שלך. תחסוך הרבה בעלויות העבודה כי אתה תעשה את רוב העבודה בעצמך – אבל זה אומר שגם הזמן שלך תקדיש לעבודה על הפרויקט הזה.

עלויות בניית בריכה לעיתים קרובות זוכות לזלזל ובעלי בתים מתעלמים מהן. הסיבה לכך היא שאין להם את כל המידע על כמה יעלה לבנות בריכה.

עלות בניית הבריכה תלויה בגודל, צורה וסגנון הבריכה. העלות לבניית בריכה בצורת מלבני נעה בין 80,000 ל-130,000 דולר בעוד שבריכה בצורת אליפסה יכולה לנוע בין 100,000 ל-150,000 דולר.

עלויות בניית הבריכה משתנות בהתאם לגודל הבריכה ולסוג הבריכה.

העלות של בריכה קרקעית בגודל סטנדרטי היא בסביבות $25,000-$30,000. זה כולל חפירה, חומרים, ציוד והתקנה. חלק מהחברות יכללו גם מדרגות וסיפון.

בריכות מעל הקרקע זולות יותר מבריכות בתוך הקרקע כי הן אינן מצריכות חפירה. העלות הממוצעת היא בסביבות $8,500-$10,000. ניתן לרכוש בריכה טרומית מעל הקרקע בסביבות $5,000-$7,000 עם התקנה כלולה במחיר.

כשזה מגיע לבחירת סוג החומר לבריכה שלך, ישנן אפשרויות רבות זמינות כגון תוחם ויניל או ריפוד פיברגלס לבריכות בקרקע וויניל או שרף לבריכות מעל הקרקע.

עלויות בניית בריכה יכולות להיות השקעה גדולה עבור בעלי בתים. הם יכולים לנוע בין $ 5,000 ל $ 100,000 בהתאם לגודל ומורכבות הפרויקט.

עלויות הבנייה יכולות לכלול:

-חומרים

-עבודה

-היתרים

-בדיקות

-עמלות ומסים

-ציוד לבריכה (משאבות, מסננים, מערכות חימום)

עלויות הבנייה של בריכות עולות. זה נובע מהעלייה בעלות החומרים והעבודה. עלויות אלו עולות בגלל המחסור בעובדים מיומנים והביקוש המוגבר לעבודה באיכות גבוהה יותר.

עם זאת, בעלי בריכות יכולים לעשות כמה דברים כדי לחסוך כסף בעלויות הבנייה שלהם. הם יכולים להיעזר בקבלן או בנאי מקצועי שיהיה להם הרבה יותר ניסיון מהם בתחום הזה והם יכולים גם להסתכל על חומרים זולים יותר שקיימים בשוק שעדיין יתנו להם תוצאות באיכות גבוהה.

עלות בניית הבריכה שונה בהתאם לסוג הבריכה שאתם בונים. לדוגמא, עלות בריכת בטון היא יותר מעלות בריכת גניט.

המחיר יהיה תלוי גם בכמות העבודה הנדרשת עבור הפרויקט הספציפי שלך. זה כולל חפירה, אינסטלציה, חיווט חשמל וכל עבודה נדרשת אחרת.

עלות הקמת הבריכה תלויה במידה רבה בגודל הבריכה. בריכה קטנה יכולה לעלות רק 10,000 $ בעוד בריכה גדולה יכולה לעלות עד 200,000 $.

ישנם גורמים רבים אשר נכנסים לקביעת המחיר של בניית בריכת שחייה. גודל וצורת הבריכה, בין אם יש לה דק או אין, כמה גינון רוצים סביבה וכו'.

עלות הקמת בריכת שחייה היא השקעה משמעותית. עלות בנייה ממוצעת של בריכה למגורים היא כ-25,000$. העלויות משתנות בהתאם לגודל ועיצוב הבריכה.

ישנם גורמים רבים שיכולים לייקר את עלות הבנייה כגון:

– מיקום (עירוני לעומת כפרי)

– גודל

– צורה

– גודל וצורת המגרש

– סוג (בקרקע לעומת מעל פני הקרקע)

עלויות בניית הבריכה יכולות להיות גבוהות, אבל יש כמה דרכים לחסוך כסף.

עלות הבריכה תלויה בגודל ובסוג הבריכה. הבריכות הזולות ביותר הן בדרך כלל קטנות בגודלן ועשויות מויניל או שרף. הבריכות היקרות ביותר הן בדרך כלל גדולות בגודלן ועשויות מבטון. ישנן גם בריכות בעלות גם תחתית בטון וגם דפנות, מה שמייקר אותן משאר סוגי הבריכות.

ישנן מספר דרכים לחסוך כסף בעלויות בניית בריכה:

-קנה בריכה קטנה יותר (שתהיה זולה יותר) -השתמש בויניל או שרף במקום בטון לתחתית ולצדדים (שיהיה זול יותר)

עלות התקנת בריכה יכולה להיות יקרה. העלות הממוצעת של בריכה מעל הקרקע היא בסביבות 5,000$, והעלות הממוצעת של בריכה שקועה בקרקע היא 25,000$. יש אנשים שבוחרים לבנות בריכות משלהם או לרכוש ערכות שמגיעות עם כל החומרים הדרושים לבנייתן בעצמם.

יש אנשים שבוחרים לבנות בריכות משלהם או לרכוש ערכות שמגיעות עם כל החומרים הדרושים לבנייתן בעצמם.

עולם הבריכות

"עולם הבריכות" הינה חברה לתכנון והקמה של כל סוגי הבריכות.

חברתנו בעלת ניסיון של 10+ שנים ואחת מהחברות המובילות בשוק היום .

החזון שלנו הוא להוזיל משמעותית את תחום בניית הבריכות בישראל תוך כדאי שמירה על סטנרדט גבוה גם בעיצוב וגם בחומרי הגלם.

הצוות שלנו מונה את האנשים האיכותים ביותר בשוק והיועצים שלנו יעזרו לכם להגיע לתוצאה המושלמת ולבריכה שתמיד חלמתם עליה.

מאמרים נוספים בנושא:
התקשרו עכשיו!